Tvorba webových stránek

Ve svém volném čase se zabývám tvorbou internetových stránek, nicméně vzhledem k velice omezeným možnostem mého času se jedná především o mé projekty, pro zákazníky tvořím pouze stránky malého rozsahu. Pokud máte o vytvoření menší webové prezentace zájem, určitě mne kontaktujte.

Při tvorbě stránek využívám většinu dostupných technologií, jedná se především o XHTML, XML, PHP, Java Script, DOM, AJAX, CSS a  pro práci s databázemi MySQL jazyk SQL. Tyto technologie umožňují vytvoření kvalitních, uživatelsky příjemných a dostupných prezentací.

Propagace webových stánek

Pro zviditelnění na poli internetu je samozřejmě nutná registrace a optimalizace pro vyhledávače (SEO), v České republice se jedná především o Seznam, Centrum, Atlas, Google a další. Další důležitou roli hraje linkbuilding, který mimo odkazů z katalogů také vytváří síť zpětných odkazů na stránkách oblíbených vyhledávači a které jsou obsahově podobné. Výsledkem kvalitních zpětných odkazů je vyšší pozice ve vyhledávačích, jste tedy více lidem na očích a získáte tak více zákazníků.

Fotografování

Fotografování je mým velkým koníčkem, velice rád fotografuji především lidi a zajímavých osob není nikdy dost. Hledáte-li fotografa na oslavu, festival, koncert, či byste se rádi pro jakékoli účely (profil na internetu, foto pro partnera, přítele, přítelkyni…) chtěli nechat vyfotit tak, jak si přejete, neváhejte mne opět kontaktovat a jistě se dohodneme na podmínkách spolupráce. Velice rád vás také vyfotím zdarma za protislužbu (jedná se především o umělecké fotografie, které bych pak směl využít pro další účely).

Správa počítačů a sítí

S počítači pracuji každý den a pokročilá znalost sítí a běžného softwaru je pro mne naprosto nezbytná. Ne každý má čas podobné věci studovat tak dopodrobna, aby si byl schopen všechny problémy s počítačem, např. reinstalování, připojení k internetu, odvirování, záchrana dat apod. vyřešit sám, a je výhodnější někoho si na danou práci pozvat. Mne tato práce baví a rád lidem v tomto směru pomáhám, proto mne, máte-li potíže s vaším PC, neváhejte kontaktovat.

Finanční plánování

Oblast financí a ekonomie studuji a tak jsem se také dostal k práci osobního finančníka, který dle vašich představ o budoucnosti a plánů vám vytvoří finanční portfolio, které vám to umožní si své sny splnit (pokud je to možné). Nyní již v této oblasti nepracuji, neboť studium je pro mne přednější a ve druhé řadě mne k tomu vedly osobní důvody. Nyní si o této práci myslím svoje. Stále však znám kvalitní lidi v oboru a tak mohu doporučit práci těch poradců, kteří svoji práci udělají dobře.

 
Počítadlo